Puhelun hinta (sis. alv 24%): Kiinteän verkon liittymästä: 8,35 snt/puhelu + 6,00 snt/min. Matkaviestinverkon liittymästä: 8,35 snt/puhelu + 17,17 snt/min. Ulkomailta ao. maan ulkomaan puhelumaksu. Sopimusasiointi: 030 514 100 (8,8 snt/min sis. alv 24 %).

Vastaavat toimittajat

Talentum.com-verkostoon kuuluvat kaikki Talentum Median lehtien ja muiden palvelujen verkkosivustot. Jokaisella sivustolla on sananvapauslain tarkoittama vastaava toimittaja. Näytämme verkostossamme aineistoja myös ristiin eri sivustojen kesken, mutta aineistossa on aina mukana tieto myös sen alkuperäisestä toimituksesta.

Käyntiosoite: Alvar Aallon katu 3 C, 00101 Helsinki | Postiosoite: PL 920, 00101 Helsinki
Puhelinvaihde: 020 442 40 *) | Sähköposti:
tilaajapalvelu@talentum.com

Arvopaperi | Arvoasunto

Mikko Laitila

vt. päätoimittaja

p. 040 342 4287

mikko.latila@almamedia.fi

 

Mediuutiset

Anna Niemelä

päätoimittaja

p. 050 405 9640

anna.niemela@almamedia.fi

 

Talentum Pro

Stina Wikberg

johtaja, digitaaliset palvelut

p. 040 342 4781

stina.wikberg@almamedia.fi

Talouselämä | Markkinointi&Mainonta | Fakta

Reijo Ruokanen

päätoimittaja

p. 040 342 4350

reijo.ruokanen@almamedia.fi

 

Tekniikka&Talous | Metallitekniikka | Tekniikan Historia

Jyrki Alkio

päätoimittaja

p. 020 442 4476

jyrki.alkio@almamedia.fi

 

Tivi | Mikrobitti

Mikko Torikka

päätoimittaja

p. 020 442 4362

mikko.torikka@almamedia.fi

Yhteystiedot

Talentum vaihde: 0204 42 40 | Talentum tilaajapalvelu puh: 0204 42 4100*
Lehdet: tilaajapalvelu@talentum.com | Kirjat: kirjat@talentum.com | Verkkopalvelut: verkkopalvelut@talentum.com | Talentum.com myynti: mediamyynti.talentum.fi